SEKCE - kosmetické poradkyně

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Smile Milá kolegyně, vítejte v naší obchodní oblasti NÍKÉ! 

Jistě Vás potěší, že patříme k nejvýznamnějším obchodním oblastem společnosti Mary Kay v České a Slovenské republice a do národní oblasti Alice Pavlů - naší nezávislé National Sales Director.

O úspěchu v jakékoliv branži rozhodují kvalitní informace a know-how. Jste nezávislé a můžete čerpat inspiraci buď pouze z firemních materiálů společnosti Mary Kay (www.marykay.cz) nebo můžete využít i ochoty svých úspěšných kolegyň dělit se o své nejlepší tipy a čerpat z jejich bohatých praktických zkušeností! 

Každá žena může ve společnosti Mary Kay uspět! Potřebujete jen pozitivní přístup, touhu růst a učit se a starat se o své zákaznice a svůj tým s láskou a respektem.
Já a Vaše nez. Sales Directors Vás budeme podporovat a foukat vítr inspirace a víry do Vašich křídel.

Informace, videa a interní vzdělávací materiály naší oblasti Níke najdete nově výše - heslo pro vstup Vám sdělí Vaše nezávislá Sales Director.

Klikněte na výše na první obrázek oblasních akcí a přijďte! Moc se těším, že se osobně seznámíme a na Váš úspěch!

Jsem ráda, že do naší oblasti přibyla další úžasná žena! Jak vím, že jste úžasná? Jednoduše :) Všechny mé kolegyně mají "povoleno" sdílet naši jedinečnou příležitost pouze s ženami příjemnými, schopnými a milými! ...Takže se opravdu moc těším na společnou cestu ke kráse a k úspěchu!

Díky společné týmové práci a energii naše oblast neustále vzkvétá a rodí se další mimořádné úspěšné ženy! Držím Vám palce!

Vaše 

Daniela Němčáková,

nezávislá Future Executive Senior Sales Director Mary Kay

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím