Kontakt

Vítejte na stránkách oblasti NÍKÉ - oblasti Nekonečné Inteligence Krásy a Energie! 

Objevte svou transformační cestu ke kráse a úspěchu! Cesta s Mary Kay je mnohem víc než rtěnka! Je to spojení vnější i vnitřní krásy... je to cesta pro každou jednu z nás... v roce 2008 se v mé hlavě zrodil sen vytvořit pro ženy oázu krásy, radosti, hravosti, růstu a úspěchu...hledáte-li lepší pleť, vzhled, život a zážitky, jste zde správně!

 

Zbavte se nejen vrásek,
ale i limitujících přesvědčení!

Zažijte transformační cestu
ke kráse, sebevědomí a hojnosti ...a staňte se odborníkem v poradenství v péči o pleť a líčení z domova díky bezplatným online kurzům!

Zjistěte více osobně!

 

Ing. Daniela Němčáková

  • nezávislá Sales Director Mary Kay na pozici Executive Senior Sales Director
  • Mentor roku Mary Kay 2012 - 2020
  • certifikovaný hypnoterapeut RTT® 
  • facilitátor PSYCH-K®

+420 775 579 647  www.marykay.cz/daniela.nemcakova

Jako registrovaná nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay oblasti Níké si můžete transformační a výukové nahrávky RTT objednat ZDE.

Kanceláře:

STUDIO KRÁSY, tř. T. Bati 190, 4. p., Zlín
Daniela Němčáková, Dolní náměstí 309, 1.p, Vsetín

Něco více ...

Miluji kosmetiku i filozofii společnosti Mary Kay a miluji osobnostní rozvoj....
Vždycky mne zajímalo, jak "to" v naší hlavě funguje. Od roku 2000 jsem zahájila moje objevné cesty cesty k odhalení síly podvědomí...v roce 2008 jsem, díky společnosti Mary Kay, objevila účinné techniky koučinku ....a v roce 2019 byla poslední kapkou pro můj rozvoj dovedností v oblasti práce s podvědomím a limitujícími přesvědčeními nemoc mé dcery, která mne vystřelila na profesionální dráhu terapeuta. 

Stala jsem se certifikovaným hypnoterapeutem RTT® Rychlá transformační terapie a facilitátorem techniky pro změnu vnímání stresu a limitujících přesvědčení PSYCH-K®.

V rámci RTT - Rychlé transformační terapie, která pracuje s hypnózou, lze jednoduše odstranit stará limitující omezení, která nám již k ničemu nejsou a brzdí nás v úspěchu, zdraví a celkové životní pohody.

Tato stará přesvědčení je možno eliminovat a nahradit je novými daleko užitečnějšími programy.

Děkuji mému týmu a všem spřáteleným duším, které jste absolvovali některé z mých prvních terapií a transformačních workshopů, za cennou zpětnou vazbu a důvěru.

Díky Vám mohu být  lepší pro všechny, kteří kdy hodlají nepodlehnout myšlence, že jsme obětí situace kolem nás, ale souzní s myšlenkou, že NAŠE PŘESVĚDČENÍ ovlivňují naše emoce, naše emoce ovlivňují naše chování a činy ....a naše činy ovlivňují náš život...

Jsem zde pro Vás a těším se na naše společné zážitky!

Vaše Daniela Němčáková

------------------------

...Co se týče mého podnikání v oboru krásy a podnikání s Mary Kay ...tak jsem nezávislou kosmetickou poradkyní společnosti Mary Kay na pozici Executive Senior Sales Director a leaderem obchodní oblasti Níké.

Společnost Mary Kay byla založena v roce 1963 v USA, kde dnes patří k největším kosmetickým společnostem v oblasti přímého prodej e Společnost má zastoupení ve více než 38 zemích světa. V České republice je zastoupena od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.

Agenda týmu

Agenda týmu HKR

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím